Nejširší nabídka oblečení značky Icebreaker

Jak nakupovat

DOSTUPNOST ZBOŽÍ A DODACÍ LHŮTA

Veškeré zboží, které vidíte na e-shopu je skladem na centrálním skladu Icebreaker v Německu. Zboží objednáváme min. 1x týdně, zpravidla v pondělí. To znamená, že doba dodání od objednávky by neměla přesáhnout 7 pracovních dní.

Obchod OUTDOOR OUTLETS v Říčanech má otevřeno po-pá 10-18 hod., so 9-14 hod, ne a svátky zavřeno.

SLEVY

Registrací získáte slevu 3 % z koncových cen. Registraci je nutno provést před započetím procesu objednávky.

 

MOŽNOSTI PLATBY A DOPRAVY

Platba

Zboží je možné zaplatit převodem na účet nebo na dobírku při převzetí. Převod na účet je zdarma, za dobírku účtujeme 30 Kč.

Rovněž můžete zaplatit platební kartou nebo převodem přes zabezpečenou platební bránu GoPay. gopay_bannery-modre Platba tímto způsobem je zdarma.

Zasíláme po České republice a na Slovensko. Po dohodě je možné zboží poslat i do ostatních států Evropské unie.

 

Doprava

 

nejlevnejsi_doruceni1

Nejvýhodnější doručení na adresu

- služba společnosti Zásilkovna fungující na základě výběru nejvhodnějšího dopravce pro doručení na adresu ve vašem regionu. Kurýr bude vybrán v závislosti na aktuální vytíženosti a kvalitě daných kurýrních společností (Zásilkovna Expresní kurýr, DPD nebo InTime)

- cena za zásilku je 59 Kč

 

Zakladni_dvoubarevna_varianta

Českou poštou - Balík do ruky

- Klasický a nejvíce známý způsob doručení. Pracovník České pošty Vám doručí balík přímo ke dveřím Vašeho domu či bytu. Pokud Vás doma nezastihne, nechá ve schránce lísteček s výzvou a Vy si zásilku můžete vyzvednout v následujících dnech na poště. Garance doručení přímo do rukou adresáta je již následující pracovní den od podání zásilky.

- Cena za zásilku je 99 Kč

 

DPD_logo_redgrad_rgb

DPD Private - Balíček přivezou, kdy se Vám to hodí

- DPD doručuje balíčky do druhého pracovního dne. Když vás kurýr nezastihne doma, doručí vám ho
následující pracovní den.
- O doručení vás budou informovat SMSkou nebo e-mailem. Dozvíte se z nich jednohodinové rozmezí, kdy
kurýra očekávat i přístupové údaje do webové aplikace DPD Kurýr. V ní uvidíte, jak se kurýr blíží, a kolik adres ho od vás dělí.
- Aplikace DPD Kurýr vám umožní změnit adresu nebo termín doručení, přidat záložní
adresu (tam se kurýr vydá, když vás nezastihne na té původní), zvolit osobní odběr ve výdejním místě
Pickup, ve větších městech si vybrat interval doručení dopoledne/odpoledne/večer, poslat kurýrovi zprávu.
- Pokud jste si vybrali platbu dobírkou, kurýrovi zaplatíte při přebírání balíčku v hotovosti nebo kartou.
- Cestu balíčku můžete on-line sledovat. O průběhu doručování si přečtěte více zde.

- Cena za zásilku je 99 Kč 

 

 

Logo_pos_315x128_RGB-download-35141 

Business Parcel
- doručení zpravidla následující pracovní den
- sledování zásilky v reálném čase 
- tři pokusy o doručení u balíků pro soukromé příjemce
- služba FlexDeliveryService -  příjemci si mohu vybrat z několika možností doručení

- Cena za zásilku je 129 Kč 

 

Zasilkovna_logo_obdelnik_zakladni_verze_WEB_300px

Zásilkovna - doručení do široké sítě výdejních míst v Česku a na Slovensku.  O průběhu doručování dostanete info SMS zprávou nebo e-mailem. Zásilky na dobírku je možné na většině výdejních míst zaplatit v hotovosti nebo kartou (na všech v hotovosti). 

- Cena za zásilku je 39 Kč 

 

 

OUTDOOR_OUTLETS_100x100 -

 

Osobní odběr Říčany u Prahy      

Osobní odběr v naší kamenné prodejně OUTDOOR OUTLETS v Říčanech u Prahy. Prodejna je situována v přízemí Obchodního centra Lihovar na adrese Barákova 237, 251 01 Říčany. Otevřeno po-pá 10-18 hod., so 9-14 hod., ne a svátky zavřeno. Platba na místě možná v hotovosti nebo kartou. Prosím vyčkejte na e-mail, kterým vám potvrdíme, že je vaše objednávka připravena.

Objednané zboží zboží zde na vás bude čekat 5 pracovních dní. Prosím vyčkejte na potvrzovací e-mail/sms. Pokud budete potřebovat lhůtu k vyzvednutí prodloužit, prosím napište nám, případně zavolejte (+420 778 480 522). 

Na tomto místě je možné osobně řešit případné vratky a reklamace.

 

Cena za dopravu a platbu

DOPRAVA

Nejlevnější doručení na adresu: 59 Kč

Česká pošta: 99 Kč

DPD: 99 Kč

GLS: 129 Kč

Zásilkovna: 39 Kč

osobní odběr Říčany u Prahy prodejna OUTDOOR OUTLETS: ZDARMA 

 

PLATBA

dobírka: 39 Kč

bankovní převod: ZDARMA

platební brána (platba kartou): sleva 20 Kč

Flag_of_Slovakia.svg

Slovensko  

 

DOPRAVA

Slovenská pošta: 5 EUR,

Nejlevnější doručení na adresu: 4 EU

Zásilkovna: 3 EUR

 

PLATBA

dobírka: 2 EUR

bankovní převod: 2 EUR

platební brána (platba kartou): ZDARMA

 

Reklamace

Případné reklamace prosím zasílejte na adresu:

OUTDOOR OUTLETS

OC Lihovar

Barákova 237

251 01  Říčany

 

Podrobnější informace najdete v záložce reklamační řád.

 

Reklamační Asistent 

Zasilkovna_logo_obdelnik_zakladni_verze_WEB_300px

 

Nevyhovuje vám velikost? Nelíbí se barva? Chcete zboží reklamovat? Ve spolupráci se společností Zásilkovna vám nabízíme možnost bezplatného zaslání zboží zpět k nám. Princip je jednoduchý: přineste zabalený balíček na pobočku Zásilkovny, zde sdělte heslo: 96560155. Pracovníci Zásilkovny nalepí na balíček štítek a odešlou zásilku k nám. Dále se již o vše postaráme. 

 

Prosíme k balíčku přiložte vyplněné Vzorové odstoupení od kupní smlouvy, případně reklamacni_list

 

Vrácení zboží / odstoupení od kupní smlouvy

Pokud je kupní smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku (v internetovém obchodě) má kupující dle ustanovení § 1829 zákona č. 89/2012 Sb. občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy (vrátit zboží) bez udání důvodů, a to do 14 dnů ode dne převzetí zboží. Nárok vzniká i v případě, že je objednávka učiněna po internetu a zboží je následně osobně odebráno z kamenné prodejny.

Toto ustanovení zákona však nelze chápat jako možnost bezplatného zapůjčení zboží. Kupující v případě využití práva na odstoupení od smlouvy do 14 dní, musí prodávajícímu vrátit veškerá plnění, která na základě kupní smlouvy získal. Pokud již toto není možné, bere kupující na vědomí, že pokud jím vrácené zboží bude např. poškozeno, opotřebeno či částečně spotřebováno nebo nebude vráceno včetně veškerého příslušenství (záruční list, manuál, obal apod.), vzniká prodávajícímu vůči kupujícímu v souladu s ustanovením § 1833 zákona č. 89/2012 Sb. občanského zákoníku nárok na náhradu vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží případně s uvedením zboží do původního stavu. Nárok na úhradu těchto nákladů je prodávající oprávněn jednostranně započíst proti nároku kupujícího na vrácení kupní ceny. Teoreticky mohou tyto náklady dosáhnout i plné kupní ceny zboží.

V případě, že prodávající nepředal kupujícímu informace, které je povinen sdělit podle ustanovení § 1820 zákona č. 89/2012 Sb. občanského zákoníku, může kupujicí od smlouvy odstoupit do jednoho roku a čtrnácti dnů ode dne počátku běhu lhůty pro odstoupení. Jestliže však byl kupující poučen o právu odstoupit od smlouvy v této lhůtě, běží čtrnáctidenní lhůta pro odstoupení ode dne, kdy kupující poučení obdržel.

Odstoupení od smlouvy kupující prodávajícímu předá nebo zašle ve 14 denní lhůtě. Kupující nemusí uvádět důvod, pro který od smlouvy odstupuje.

Do 14 dnů od odstoupení je kupující povinen prodávajícímu zaslat nebo předat zakoupené zboží.

Zboží zašlete na adresu:  OUTDOOR OUTLETS, OC Lihovar, Barákova 237, 251 01 Říčany, nejlépe doporučeně. Doklad o zaslání si uchovejte pro kontrolu.

Náklady na vrácení zboží nese kupující.

Prodávající je povinen kupujícímu vrátit částku odpovídající ceně zboží a zaplaceným nákladům na jeho dodání bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 14 dnů od chvíle, kdy mu bylo doručeno odstoupení od smlouvy, a to stejným způsobem, jakým platbu od kupujícího přijal. Prodávající není povinen vrátit peníze kupujícímu dřív, než mu je vrácené zboží předáno. Nabízí-li prodejce v rámci určitého způsobu dodání zboží několik možností, je povinen kupujícímu nahradit nejlevnější z nich.

Vzorové odstoupení od kupní smlouvy