The North Face + icebreaker - spojeni přírodou

Stvořené pro dobrodružství: merino vlna a vlákna bez plastů probouzejí novou éru dobrodružného oblečení.

Objevte kolekci The North Face x icebreaker. Kompletní nabídku si můžete prohlédnout zde.

1920x700

Vydejte se na cestu vědomí s The North Face x Icebreaker jaro/léto 2024. Tato spolupráce mezi přední outdoorovou značkou a průkopníky ve výrobě oblečení z přírodních materiálů, představuje převratnou revoluci v oblasti outdoorového oblečení.

Představujeme oblečení, které nově definuje pohodlí a výkon. Kolekce je pečlivě vyrobená z tkaniny, kterou vyrábíme ze 100 % přírodních materiálů bez plastových vláken.

Edice obsahuje produkty obsahující směs merino vlny a materiálu TENCEL™ Lyocell, vlákna vyrobeného ze zodpovědně získávané dřevní buničiny, co vede ve výsledku k lehkému a prodyšnému oblečení. 

 

Obě značky spojují tu nejjemnější merino vlnu do inovativních designů, kdy dobrodruzi mohou cítit náruč přírody v každém kousku. Edice je nejen o oblečení, ale i o vyjádření odpovědnosti k životnímu prostředí.

Pro muže je určeno Polo ze 100% merina. Stejně jako Merino tričko nabízející všestranný styl pro městské i přírodní dobrodružství. Kalhoty a šortky nově definují technické možnosti a zajišťují celodenní pohodlí v jakémkoli prostředí.

Dámské šaty Merino se mohou pochlubit měkkým a prodyšným 100% merino vaflovým vláknem, které poskytuje styl a pohodlí kdekoli vás zavedou vaše objevitelské cesty.

Přijměte ležérní a elegantní Merino tričko, které je navrženo tak, aby se stalo vaší volbou pro každodenní dobrodružství. Doplňte svůj letní šatník o kalhoty nebo šortky, které jsou dokonale funkční a stylové.

 

Váš outfit doplní mikina RealFleece™ s dlouhým rukávem, kapucí a zipem. Tato mikina je perfektní doplněk. Je to lehká, všestranná střední vrstva z merina, která se bez námahy sbalí do kapsy.

Tato edice je spojená s přírodou a svědčí o odhodlání značky k odpovědnější módě.

Kolekce The North Face x icebreaker vás zve k prožití spojení pohodlí a funkčnosti, a to vše při snaze zachovat budoucnost bez plastů. Je to víc než jen kolekce, je to revoluce v outdoorovém oblečení.

Affiliate program