Aby se k Vám dostaly dárky včas...

Nakupujte s předstihem a nenechávejte pořizování dárků na poslední chvíli.

I když většina doručovacích společností před Vánoci posiluje počet kurýrů i pracovníků na depech, není zaručeno, že se k Vám zboží, objednané na poslední chvíli, dostane včas.

V týdnu od 18. do 23. prosince budou mít přepravci nejvíc práce, protože objem zásilek bude extrémní. Doručení Vám tedy nemůžeme garantovat, protože vytíženost přepravců neovlivníme, ale můžeme Vám slíbit, že pokud objednáte nejpozději 18. 12. 2023, uděláme maximum, aby přepravce převzal zásilku nejpozději 19. 12. 2023 a pak už je to na zvoleném přepravci.

Alzaboxy a Z-boxy jsou v době Vánoc přeplněné. V případě zaplnění bude Váš balíček automaticky přesunut na nejbližší NEVYTÍŽENÉ výdejní místo. Pozor! Zásilkovna zkracujeme v sezóně i úložní dobu zásilek. Na vyzvednutí balíčku na výdejním místě máte od 1. 11. 2023 5 dnů, na vyzvednutí ze Z-BOXu pak 2 dny. Doporučujeme, pokud je to možné, vybrat výdejní místo Zásilkovny.

Před výběrem výdejního místa prověřte jeho sváteční otevírací dobu, ať se vám nestane, že vám zásilka bude doručena na pobočku, která je před Štědrým dnem již zavřená.

 

Přejeme Vám klidné a pohodové Vánoce

 

Affiliate program