CO ZNAMENÁ MERINO ICEBREAKER

Merino je jedno z nejstarší plemen ovcí. A také jedno z nejodolnějších.

Dost se liší od obyčejných ovcí, které žvýkají trávu někde v dolině - naše merina žijí v extrémních podmínkách novozélandských Jižních Alp. Tam, kde by obyčejné ovce jednoduše zmrzly.

Kožich ovcí merino byl stvořen do drsných podmínek - v létě je skvěle prodyšný, v zimě naopak výborně izoluje. Navíc je úžasně jemný a lehký.

S merinem jsme poprvé začali v roce 1994 a od té doby se snažíme spojovat toto přírodního vlákno s nejmodernějšími technologiemi - tak, abychom mohli vyrábět funkční vrstvy pro každodenní použití v přírodě i ve městě.

 

sheep

 

Příroda stvořila merino vlnu jako ochranu před spalujícími léty a mrazivými zimami drsných Jižních Alp na Novém Zélandu.

Vskutku extrémní test - kdyby to Příroda nevymyslela správně, zvířata by uhynula. Lidé jsou důvtipní, ale Příroda má stále navrch. Takže místo toho, abychom vymýšleli lepší vlákno, využili jsme merino a vytvořili z něj lehký systém oblečení pro každodenní nošení.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení